Американський рок-гурт The Flaming Lips влаштував концерт у період пандемії, але подбав про епідеміологічну безпеку — і музиканти, і фанати перебували у надувних кулях, які унеможливлювали передачу коронавірусу.

Про це повідомляє CNN.

Гурт з Оклахома-Сіті (штат Оклахома) виступив у рідному місті. Як розповів телеканалу фронтмен The Flaming Lips Вейн Койн, створити такі захисні кулі вони вирішили на основі ескізів, які він сам намалював у перші дні пандемії.

«Я зробив невеличкий малюнок, я намалював картину шоу The Flaming Lips, які виступають у 2019 році. І я єдина людина в аерозорбі, а решта просто нормальні», — сказав він.

Згодом він зробив малюнок, на якому у бульбашках були вже й глядачі, але музикант уточнив, що на той час це було радше його коментарем ситуації, в який опинився світ.

«Я не думаю, що хтось міг подумати в середині березня, що це все триватиме 8 місяців по тому», — додав Койн.

Зазначимо, що подібний концерт в Оклахомі був не першим для гурту, вперше The Flaming Lips виступили так на шоу Стівена Кольбера у травні, де було близько 30 глядачів у залі.

Такий концерт сподобався учасникам гурту і вони вирішили не зупинятися. Звісно, у такому форматі кількість фанатів не може бути такою самою, як на звичайному концерті, — на виступі в Оклахомі було декілька сотень фанів.

Поділитись: