Співробітники техаського зоопарку з Сан-Антоніо запустили спеціальну акцію для всіх, кого «кинули» перед Днем святого Валентина. За 5 доларів вони назвуть одного зі своїх тарганів ім'ям партнера, який вас розчарував, а потім згодують його птахам.

Про це йдеться у пресрелізі зоопарку.

«Вас коли-небудь розчавив «екс»? Якщо так, у нас є ідеальна можливість для вас поправити розбите серце. Цього дня Святого Валентина у зоопарку Сан-Антоніо проходить перший в історії захід, коли ви зможете назвати таргана своїм колишнім, і ми подамо його як перекус одній із наших тварин всього за 5 доларів», — йдеться у повідомленні. 

Подати заявку можна до 13 лютого 2020 року. У День святого Валентина, після обробки всіх запитів, планують запустити стрім, де можна буде побачити це дійство.

Крім того, за 25 доларів можна дати ім'я щуру, якого у тому ж прямому етері з’їдять рептилії.

Нагадаємо, зоопарк в Австралії Wild Life пропонував назвати отруйну змію іменем вашого колишнього або колишньої до Дня всіх закоханих, 14 лютого. Для цього треба було виграти в конкурсі — перерахувати $1 до фонду збереження дикої природи та детально пояснити, чому змію треба назвати саме так.

Поділитись: