УКРАЇНА

Американська General Electric зможе постачати в Україну локомотиви

УКРАЇНА/Американська General Electric зможе постачати в Україну локомотиви
Зберегти
Вигляд
lead

Американська багатоцільова корпорація General Electric найближчим часом може поставити в Україну локомотив власного виробництва для тестування на українських залізницях, заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«Ми завершуємо підготовку угоди про тестові локомотиві. Думаю, якщо не на цьому, то на наступному тижні угоду буде підписано. Після цього локомотив буде доставлений в Україну і почне тестування протягом півроку», — цитує слова міністра «Інтерфакс-Україна».

Омелян також додав, що готується меморандум про співпрацю з General Electric за аналогією з підписаним 11 липня меморандумом з канадською Bombardier, в рамках якого планується створення спільного виробництва локомотивів в Україні.

General Electric — американська багатогалузева корпорація, виробник багатьох видів техніки, включаючи локомотиви, енергетичні установки (в тому числі і атомні реактори), газові турбіни, авіаційні двигуни, медичне обладнання, фототехніку, побутову та освітлювальну техніку, пластмаси та герметики.

Компанія станом на 2015 рік посідає дев'яте місце в списку найбільших публічних компаній.

 У рейтингу Financial Times за ринковою капіталізацією займає 13 місце в 2015 році.

Пов`язані новини