Американське видання «The Washington Post» у понеділковому номері розмістило матеріал посольства України про підтримку держави з боку США

Американське видання The Washington Post у понеділковому номері розмістило матеріал посольства України про підтримку держави з боку США.

Про це повідомляє посольство України у Сполучених Штатах.

Матеріал вийшов із заголовком «Підтримка України сьогодні – це вклад у безпеку завтра». У ньому йдеться про співпрацю Україна-США у секторі безпеки і оборони, досягнення українських Збройних Сил та важливість подальшої американської військово-технічної допомоги для України в її протистоянні російській агресії.

«Україна готова до наступного кроку», — зазначається в матеріалі і це важливий сигнал від країни, яка більше трьох років тримає опір, захищаючи Євроатлантичний регіон від поширення російської агресії», — повідоляє посольство.

Цей заклик до підтримки крім друкованої версії тиражем у майже 546 тисяч екземплярів також розіслали й 775 тисячам електронних підписників газети, серед яких представники Адміністрації США, Конгресу, аналітичних центрів та ЗМІ.

ДИВІТЬСЯ: The Washington Post опублікував статтю про українських військових.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: