Після студентських протестів Каліфорнійський університет в Берклі, США, скасував виступ головного редактора право-радикального видання Breitbart News Майло Яннопулоса

Після студентських протестів Каліфорнійський університет в Берклі, США, скасував виступ головного редактора право-радикального видання Breitbart News Майло Яннопулоса, відомого своєю підтримкою нового президента країни Дональда Трампа. Про це повідомляє BBC.

Сотні студентів вийшли на демонстрацію проти виступу Яннопулоса в стінах свого університету.

Протест закінчився сутичками з поліцією, яка застосувала сльозогінний газ. В результаті було заблоковано університетське містечко.

«Протести проти Майло в Каліфорнійському університеті Берклі. Протестувальники вигукують: «Ось як виглядає громада»

Повідомляється, що протести розпочались мирно, проте пізніше хтось побив шибки у залі, де мав відбутися виступ Яннопулоса, закидав димовими шашками центральну будівлю на території університету і підпалив її.

«Коли фашисти приходять до міста, що ми робимо? Вказуємо їм, де їх місцею.» Також вигукують «Нацистські покидьки, ваш час настав»

Британського журналіста грецького походження Яннопулоса звинувачують у расизмі та ненависті до жінок. Минулого року його акаунт у twitter був заблокований через цькування акторки Леслі Джонс.

Журналіст підтримував Дональда Трампа, якого називав «татком». Він також виступав проти публічності гомосексуалів, називаючи їх «шкодою для людства», при тому, що сам належить до числа ЛГБТ-людей.

Візит журналіста до університету планувався за ініціативою місцевого осередку Республіканської партії.

«Він озвучує консервативні ідеї, за які цькують в американських університетських містечках», — зазначив спікер партійного осередку Пітер Сіттлер, зазначивши, що республіканці погоджуються не з у сім, що говорить Яннопулос.

 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: