Американське видання The Wall Street Journal з посиланням на слова єврокомісара з питань клімату та енергетики Мігеля Кане заявляє, що адміністрація Трампа прагне не виходити з Паризької кліматичної угоди, однак хоче лише переглянути умови своєї участі в ній. При цьому сам Білий дім спростовує таку інформаці

Американське видання The Wall Street Journal з посиланням на слова єврокомісара з питань клімату та енергетики Мігеля Кане заявляє, що адміністрація Трампа прагне не виходити з Паризької кліматичної угоди, однак хоче лише переглянути умови своєї участі в ній. При цьому сам Білий дім спростовує таку інформацію.

Про це повідомляє WSJ.

«США заявили, що не будуть переглядати Паризьку угоду, але вони намагатимуться переглянути умови, за якими вони можуть брати у ній участь», — сказав Кане.

У той же час прес-секретарка Білого дому спростувала таку заяву і сказала:

«Наша позиція стосовно Паризької угоди не змінилася. Трамп дав чітко зрозуміти, що США виходять (з угоди — ред.), доки не буде домовлено про кращі умови (участі — ред.)», — йдеться у повідомленні у Twitter.

Нагадаємо, що на початку серпня США офіційно сповістили ООН про вихід із Паризької кліматичної угоди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вихід США з кліматичної угоди: Як Трамп «потопив» Мальдіви. 

Угода була підписана в Парижі 22 квітня 2015 десятками держав, які є основними забруднювачами атмосфери парниковими газами. Вона набула чинності 4 листопада 2016.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: