Американський плавець Майкл Фелпс завоював своє 19-е олімпійське золото, вигравши у складі збірної США в естафеті 4 по 100 вільним стилем в Ріо-де-Жанейро.

ВСІ НОВИНИ ОЛІМПІАДИ В РІО

Естафету в американській команді почав Калеб Дрессел, другий відрізок дистанції проплив сам Фелпс, третій - Райан Хелд, а фінішну частину доручили Натану Едріану.

Їх загальний час склав 2 хвилини 45,05 секунди.

Срібло виграла збірна Франції (Мехді Метелла, Фаб'єн Жило, Флоран Маноду і Жеремі Стравьюс), яка поступилася американцям 0,61 секунди.

Бронза дісталася команді Австралії (Джеймс Робертс, Кайл Чалмерс, Джеймс Магнуссен, Камерон Макевой) - 3 хвилини 11,37 секунди.

Росіяни Андрій Гречин, Данила Ізотов, Володимир Морозов і Олександр Сухоруков під час гонки претендували на бронзу, але в підсумку фінішували четвертими, поступившись австралійцям 0,27 секунди.

Зазначимо, що Ігри в Ріо-де-Жанейро - четверта Олімпіада, у якій бере участь 31-річний Майкл Фелпс. Він є єдиним в історії 19-кратним олімпійським чемпіоном та абсолютним рекордсменом за загальною кількістю олімпійських медалей, яких у нього 23.

Поділитись: