Світ / США

Амфібію, яка ховає голову в пісок, назвали на честь Трампа

The Guardian
Світ/США/Амфібію, яка ховає голову в пісок, назвали на честь Трампа
Зберегти
Вигляд
Знайдену вченими нову сліпу амфібію назвали на честь президента США Дональда Трампа на знак того, що США відмовилися від Паризької угоди по клімату.

Офіційна наукова назва сліпої амфібії — Dermophis donaldtrumpi. Право обирати назву викупив голова британської будівельної компанії EnviroBuild, який заплатив за це на аукціоні 25 тисяч доларів.

10-сантиметрове створіння знайшли в Панамі. Голова EnviroBuild Айдан Белл заявив, що здатність цієї амфібії ховати голову в пісок дуже схожа з реакцією Трампа на глобальне потепління.

Оприлюднивши повідомлення про амфібію на сайті, компанія EnviroBuild навіть прикріпила амфібії волосся, як у американського президента.

   

Envirobuild

Гроші, які сплатив Белл за назву для амфібії, передадуть неурядовій американській організації Rainforest Trust, яка займається захистом навколишнього середовища.

Амфібія Dermophis donaldtrumpi   

Envirobuild

Після того як новий президент США Дональд Трамп оголосив про вихід з кліматичної угоди, іншим його учасникам довелося шукати додаткові способи боротьби з глобальним потеплінням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вихід США з кліматичної угоди: Як Трамп «потопив» Мальдіви. 

Паризьку кліматичну угоду в грудні 2015 року підписали 196 країн. Її задача — не допустити зростання глобальної середньої температури вище 2 градусів у порівнянні з показниками доіндустріальної епохи.

Трамп заявив про вихід США з угоди, доки країні не нададуть більш вигідні умови. Президент США вважає, що положення Паризької угоди підривають американську економіку.

Пов`язані новини