ENRU

АМКУ визнав змову у справі з днопоглиблення порту «Южний»

Антимонопольний комітет України визнав змову в діях учасників торгів із закупівлі робіт та послуг за днопоглиблення в порту «Южний» і оштрафував два підприємства, які вдалися до антиконкурентних узгоджених дій.

Про це повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро України.

«У жовтні 2015 року Южненська філія ДП «Адміністрація морських портів України» здійснила закупівлю експлуатаційних днопоглиблювальних робіт в акваторії морського порту «Южний». За результатами торгів уклали договір із ТОВ «ЛІГОС УА» на суму майже 134 мільйони гривень. Слідство вважає, що цю закупівлю провели за завищеними цінами», — ідеться в повідомленні.  

Комітет оштрафував підприємства ТОВ «ЛІГОС УА» і ТОВ «УКРЗВ’ЯЗОКГІДРОБУД» на загальну суму близько 23 мільйонів гривень. Також їм заборонили брати участь у торгах на закупівлю товарів, робіт або послуг коштом держави впродовж найближчих трьох років.

«Вердикт АМКУ, який визнав наявність порушень, стане вагомим доказом у кримінальному провадженні за фактами корупції на ДП «Адміністрація морських портів України», яке розслідують детективи НАБУ», — додали у відомстві.

14 серпня в порту «Южний» розвантажили третю партію вугілля з Африки

Підписуйтесь на наш канал у Telegram