Росія винна в деяких самих «кричущих» військових злочинах, які відбувалися за останні десятиліття, заявила директор кризової програми Amnesty International Тирана Хасан, передає Sky News.

Правозахисна організація стверджує, що в останній тиждень військові літаки Москви навмисно наносили удари по цивільних особах і співробітниках рятувальних служб в Сирії.

Хасан повідомила, що були задокументовані удари по школах, лікарнях та житлових будинках.

Вона стверджує, що крім бомбардувань цивільних об'єктів російською та сирійською авіацією, що само по собі є військовим злочином, вони здійснюють повторні нальоти на вже розбомблені об'єкти, вбиваючи рятувальників та інших цивільних осіб, які витягують з-під завалів поранених і тіла загиблих.

Правозахисниця посилається на авіаудар 15 лютого по лікарні «Лікарів без кордонів» в місті Мааррет-ен-Нууман в провінції Ідліб на півночі Сирії.

Тоді в ході двох атак, які сталися з інтервалом кілька хвилин, по об'єкту було нанесено чотири удари. Попередньо повідомлялося про дев'ять загиблих.

Як один із прикладів російських військових злочинів також наводиться наліт 15 лютого на лікарню в місті Азаз.

Напади відбуваються кожен день, а удари по цивільних районах здійснюються касетними бомбами і термобаричними бомбами, стверджує представниця організації.

При цьому, як відомо, в Кремлі продовжують наполягати, що завдають ударів виключно по військових об'єктах «Ісламської держави».

/фото news.sky.com/

Поділитись: