Економіка / Бізнес

Антимонопольний комітет переніс ухвалення рішення про монополізм компанії Ахметова на 18 грудня

Інтерфакс-Україна
Економіка/Бізнес/Антимонопольний комітет переніс ухвалення рішення про монополізм компанії Ахметова на 18 грудня
Зберегти
Вигляд
Антимонопольний комітет України під час розгляду справи про монопольне становище компанії «ДТЕК» Ріната Ахметова на ринку постачання електроенергії, переніс винесення остаточного рішення на 18 грудня у зв’язку з необхідністю «вивчити нові матеріали справи».

«Розгляд справи продовжується. Наступне засідання у ньому призначено на 18 грудня», — повідомили у прес-службі Антимонопольного комітету.

Попередні засідання Антимонопольного комітету у цій справі було зірване через те, що позивачі — НКРЕКП та Укренерго — не прибули на засідання. У Антимонопольному комітеті тоді заявили, що розглядатимуть справу навіть без позивачів.

Зазначимо, що компанію «ДТЕК» підозрюють у порушенні антимонопольного законодавства та фактичний монополізм на ринку постачання електроенергії. У самій компанії «ДТЕК» відкидають всі звинувачення.

Компанія ДТЕК — одна з найбільших енергетичних корпорацій у Східній Європі. Їй належить 9 з 15 українських теплоелектростанцій, а також 17 шахт та вугільнозбагачувальні комплекси. Загалом, компанія є фактичним монополістом на ринку генерації теплової електроенергії в Україні.

Напередодні громадські організації звинувачували «ДТЕК» у шантажі та зриві опалювального сезону на Дніпропетровщині. Зокрема, повідомлялось, що компанія вимагає отримати додаткове державне фінансування Луганської ТЕС у розмірі 850 мільйонів гривень, а також підвищення тарифів на електроенергію в межах формули «Роттердам+». У «ДТЕК» зазначили, що не постачають населенню тепло через відсутність рішення місцевої влади.

Раніше повідомлялось, що запаси вугілля на Луганській ТЕС закінчаться до 6 листопада, після чого станція не може гарантувати постачання електроенергії мешканцям півночі Луганщини.

Пов`язані новини