Економіка / Бізнес

Антонов має отримати майже 6 млрд грн від експорту літаків — фінансовий план компанії

Мінекономіки
Економіка/Бізнес/Антонов має отримати майже 6 млрд грн від експорту літаків — фінансовий план компанії
Зберегти
Вигляд
Кабінет міністрів України затвердив фінансовий план державного підприємства Антонов, у якому очікується, що компанія отримає 5,9 мільярда гривень від експорту своєї продукції.

Ще близько 200 мільйонів гривень компанія має отримати від продажу своїх літаків на українському ринку.

«“Підтримка розвитку авіапромисловості - один з пріоритетів Мінекономрозвитку та Уряду України. Зокрема, рік тому за нашою ініціативою підприємства сфери літакобудування були звільнені від сплати ввізного мита і ПДВ на технічні прилади та устаткування для виробництва авіатехніки, щоб спрямувати більше коштів на модернізацію продукції та виробництво нової», — повідомив міністр економіки України Степан Кубів.

В уряді також передбачили, що у 2019 році зарплата на підприємстві має зрости на 57% — в середньому до 15,7 тисяч гривень.

Раніше повідомлялось, що компанія Антонов продовжить співпрацю з НАТО за програмами стратегічних авіаперевезень.

Також у липні 2018 року стало відомо, що концерн Антонов закуповуватиме деталі для літаків у Boeing.

Антонов — державне підприємство, що об'єднує дослідно-конструкторське бюро, завод з виробництва авіаційної техніки та льотно-випробувальний комплекс. В активі діяльності Антонов 22 типи нових літаків понад 110 спеціалізованих модифікацій різного військового та цивільного призначення. Антонов виготовив близько 22 тисячі літаків, з них понад 1,5 тисячі продано в 50 країн світу.

Пов`язані новини