Спеціалізована антикорупційна прокуратура буде просити суд розглянути клопотання і оголосити депутата Верховної Ради Олександра Онищенка в розшук у понеділок, 8 серпня 2016 року.

Прокурор Володимир Кривенко в коментарі Громадському підтвердив, сказавши, що клопотання готується і буде подане найближчим часом.

Також в Антикорупційній прокуратурі сподіваються, що Солом’янський суд розгляне це подання сьогодні.

Раніше у п'ятницю НАБУ заявило, що Олександр Онищенко вдруге не з'явився на допит в бюро. Відтак НАБУ має підставу звернутися до суду з проханням «примусового приводу» підозрюваного та оголосити його у міжнародний розшук.

Онищенку інкримінують корупційні зловживання при реалізації газу, видобутого під час спільної діяльності з ПАТ «Укргазвидобування». Йому загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі. Загалом по його справі зарештовано майна на 315 млн грн.

5 липня Верховна Рада підтримала подання генпрокурора про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Онищенка. 27 липня Луценко підписав повідомлення про підозру депутату Онищенку.

Сам Онищенко заявив, що перебуває у Лондоні та попросив Великобританію надати йому притулок. Він також запропонував слідству допитати його у Лондоні.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile