УКРАЇНА

Антикорупційна прокуратура оскаржить рішення суду щодо фігуранта справи «Укргазвидобування»

УКРАЇНА/Антикорупційна прокуратура оскаржить рішення суду щодо фігуранта справи «Укргазвидобування»
Зберегти
Вигляд

Спеціалізована антикорупційна прокуратура оскаржить в апеляційному порядку ухвалу Солом'янського райсуду Києва щодо обрання запобіжного заходу для одного з десяти фігурантів справи про корупційні зловживання при реалізації газу Валерію Посному.

Про це повідомив глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Раніше Солом'янський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном на 60 днів із правом застави в сумі 1,5 млн грн Валерію Посному.

«Наша позиція була, є та буде незмінно принциповою - тримання під вартою або 1,6 млрд. грн. застави. Переконані, що лише ця сума є співмірною до заподіяної вказаними злочинами шкоди», – написав Холодницький. 

Зауважимо, що одним з фігурантів цієї справи є народний депутат від «Волі народу» Олександр Онищенко.

Раніше повідомлялося, що НАБУ та Антикорупційна прокуратура проводять розслідування щодо зловживань в «Укргазвидобуванні» у 4 областях.

Напередодні, депозит «Укргазвидобування» на 373 млн гривень заарештував суд. 11 травня офіс «Укргазвидобування» заблокували працівники СБУ та «Альфи».

16 червня НАБУ арештувало приватний літак фігуранта цієї справи, депутата Олександра Онищенка. Однак, за словами голови Антикорупційного бюро Артема Ситника, детективи «нічого не можуть зробити до розгляду подання Верховною Радою». Мова йде про зняття депутатської недоторканості з Онищенка.

Олександру Онищенку інкримінують корупційні зловживання при реалізації газу, видобутого під час спільної діяльності з ПАТ «Укргазвидобування». Йому загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі.

Пов`язані новини