Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький отримав підозру на голову Державної фіскальної служби Романа Насірова 8 лютого.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький отримав підозру на голову Державної фіскальної служби Романа Насірова 8 лютого.

Про це він сказав в коментарі Громадському.

«Підозра офіційно надійшла до нашої канцелярії 8 лютого. Після чого неодноразово скликалися наради для усунення тих протиріч, які виникли у прокурорів. Потім ми вимагали додатково тих чи інших свідків. І після проведення низки обшуків, коли в середу ми отримали ухвали, підозра була погоджена. Але facebook все стерпить, говорити і писати можна багато», — сказав він.

Раніше, деякі ЗМІ, зокрема «Українська Правда», писали, що перше кримінальне провадження щодо голови ДФС Романа Насірова було відкрито 30 березня минулого року, а підозра, що йому оголосили другого березня, згідно наявної інформації, перебувала в САП з грудня.

Нагадаємо, що джерела в САП повідомили Громадському, що обирання судді для вирішення питання відводу затягується.

Вчора, 4 березня, суд оголосив перерву у розгляді справи.

Пізніше стало відомо, що Насірова з зали суду направили у лікарню «Феофанія», де раніше представники НАБУ вручили йому підозру.

Нагадаємо, що 2 березня детективи НАБУ обшукали офіс Держфіскальної служби та вручили підозру главі ДФС Роману Насірову.

Це відбувалось в рамках розслідування кримінального провадження, пов’язаного з неправомірними, на думку слідства, рішеннями голови ДФС Романа Насірова про розстрочення податкових боргів підприємствам колишнього народного депутата Олександра Онищенка.

Як повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, за даними слідства, Насіров завдав збитків бюджету на 2 млрд гривень.

Кабмін відсторонив Насірова від посади на період слідства.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: