Політика

Антикорупційне бюро порушило справу після заяви Абромавичуса

Політика/Антикорупційне бюро порушило справу після заяви Абромавичуса
Зберегти
Вигляд

Національне антикорупційне бюро України порушило справу після заяви міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса про втручання в роботу відомства з боку першого заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка. Про це йдеться в повідомленні НАБУ.

«У середу, 3 лютого, детективи Національного антикорупційного бюро України розпочали перевірку фактів, озвучених Міністром економічного розвитку і торгівлі Айварасом Абрамавичусом щодо можливого втручання в роботу МЕРТ з боку першого заступника лідера фракції БПП Ігоря Кононенка та деяких інших народних депутатів», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією правопорушення за статтею 364 (ч.2) Кримінального кодексу України «Зловживання владою або службовим становищем».

Абрамовичуса найближчим часом буде запрошено до НАБУ для допиту як свідка щодо фактів, про які він повідомив під час прес-конференції 3 лютого 2016 року.

В свою чергу, народний депутат Ігор Кононенко звернувся до НАБУ з проханням перевірити факти, про які повідомив Міністр економічного розвитку та торгівлі України Айварас Абрамавичус.

Зокрема, в заяві Кононенко запевнив у своїй готовності співпрацювати зі слідством. Дана заява долучена до матеріалів вже відкритого кримінального провадження, повідомляє прес-служба відоства.

Міністр економічного розвитку і торгівлі заявив про намір подати у відставку, поштовхом до такого рішення стала відсутність підтримки та активна протидія проведеним його командою реформам.

/ фото newsradio.com.ua

Пов`язані новини