УКРАЇНА

Антимонопольний комітет оштрафував «Київенерго» майже на 18 млн грн

8 лютого, 2017 23:33
УКРАЇНА/Антимонопольний комітет оштрафував «Київенерго» майже на 18 млн грн
Зберегти
Вигляд
Антимонопольний комітет оштрафував «Київенерго» майже на 17,9 млн гривень через порушення «Київенерго» законодавства про захист економічної конкуренції

Антимонопольний комітет оштрафував «Київенерго» майже на 17,9 млн гривень через порушення «Київенерго» законодавства про захист економічної конкуренції.

Про це повідомляє прес-служба Антимонопольного комітету.

Як зазначається, за результатами розгляду матеріалів справи Тимчасова адміністративна колегія встановила, що ПАТ «Київенерго» створювало перешкоди доступу постачальникам за нерегульованим тарифом (ПНТ), зокрема, ТОВ «ЕК ЕНОЛЛ» та ПрАТ «Карбон» на ринок постачання електричної енергії.

«ПАТ «Київенерго» обмежувало ПНТ у виборі ними потенційних споживачів та позбавило їх можливості здійснювати господарську діяльність у місті Києві, зокрема, шляхом висування необґрунтованих вимог до проекту договору на розподіл електроенергії», — йдеться у повідомленні.

Такі дії «Київенерго» визнані порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем на ринку передачі (розподілу) електричної енергії власними місцевими локальними електромережами на території міста Києва.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини