Війна

На Донеччині заборонили пересуватися без документів з 22:00 до 5:00

23 березня, 2017 14:59
Війна/На Донеччині заборонили пересуватися без документів з 22:00 до 5:00
Зберегти
Вигляд
Антитерористичний центр при Службі безпеки України запровадив обмеження на перевезення зареєстрованої зброї та обмеження на пересування з 22:00 до 5:00 особам, які не мають з собою документів.

Антитерористичний центр при Службі безпеки України запровадив обмеження на перевезення зареєстрованої зброї та обмеження на пересування з 22:00 до 5:00 особам, які не мають з собою документів.

Про це повідомив глава поліції Донеччини В'ячеслав Аброськін.

Окрім того, заборонено перебування в лісових масивах та лісосмугах, біля водоймищ в районах розміщення важливих об'єктів, проведення екскурсій і походів, окрім встановлених для цього місць.

Також заборонено використання радіо в авто, проводити польоти будь-яких літальних апаратів та знімати військових і інших силовиків, та їхні об'єкти.

«У нових розпорядженнях АТЦ все розписано, хто за що відповідає. Ми, поліція, постійно здійснюємо патрулювання, у нас збільшено кількість блокпостів, зараз більш ніж 500 поліцейських в області здійснюють патрулювання, і до нас ще понад 250 поліцейських надіслали приїжджих, щоб здійснювати охорону порядку. Полювання в нас давно заборонено, і так — ми зупиняємо, перевіряємо документи, все решта — про заборону рибалки і гуляти в парках — зараз будемо дивитись, як відпрацьовувати», — прокоментував Громадському заборону АТЦ В'ячеслав Аброськін.

Нагадаємо, 23 березня близько третьої години ночі на складі боєприпасів у Балаклії почалися вибухи і пожежа. Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що це сталося внаслідок диверсії. 

Також повідомлялось, що станом на ранок 23 березня з Харківщини евакуювали майже 20 осіб.

Глава Міноборони України Степан Полторак повідомив, що вибухи на складі боєприпасів у Балаклії не завдали значної шкоди оборонній здатності України.

Пізніше поліція повідомила про 1 пораненого внаслідок вибухів у Балаклії.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини