Адміністрація президента України заперечує своє втручання у діяльність Національної ради з питань телебачення і радіомовлення і винесення рішень щодо каналу «1+1»

Адміністрація президента України заперечує своє втручання у діяльність Національної ради з питань телебачення і радіомовлення і винесення рішень щодо каналу «1+1».

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на прес-службу президента.

«Нацрада з питань телебачення і радіомовлення є незалежним органом і ніхто, в тому числі і в Адміністрації президента, не втручається в його діяльність як в питаннях видачі ліцензій, так і їх позбавлення», — йдеться у відповіді прес-служби АП на запит агентства «Інтерфакс- Україна».

Крім того в адміністрації президента наголосили, що керівництво Нацради вже зробило відповідну заяву про те, що рішення про продовження ліцензії телеканалу «1 + 1» було прийнято ще 15 грудня.

«Сподіваємося, що Нацрада і менеджмент каналу в стислі терміни і без недоречної тут політизації здійснять технічну процедуру обміну усіма належними документами. У тому числі і тими, які задовольняють вимоги закону про кінцевих бенефіціарів. Закон є закон», — зазначається у повідомленні.

Також в прес-службі АП запевнили у подальшій роботі каналу. «Немає ніяких сумнівів, що роботі каналу нічого не загрожує, і він продовжить радувати глядачів якісним телевізійним продуктом».

Нагадаємо, Національна рада з питань телебачення та радіомовлення заявила, що «1+1» отримає бланк ліцензії не пізніше 6 січня 2017 року.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що негативно сприймає можливість утисків українського телеканалу «1+1» шляхом позбавлення його ліцензії з боку Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Раніше український телеканал «1+1» заявляє, що йому досі не видали ліцензії, переоформлення та продовження якої 15 грудня ухвалила Нацрада з питань телебачення та радіомовлення.

Поділитись: