Незаконно утримуваний в Росії 19-річний українець Павло Гриб буде відсутній на судовому засідання 7 листопада, він вийде на зв'язок по скайпу.

Незаконно утримуваний в Росії 19-річний українець Павло Гриб буде відсутній на судовому засідання 7 листопада, він вийде на зв'язок по скайпу.

Про це в ефірі Громадського радіо повідомив його батько Ігор Гриб.

«Це буде апеляційний суд, на жаль, він буде проходити в режимі відеоконференції відповідно до законодавства РФ, як нам повідомив російський адвокат Андрій Сабінін, в суд його не привезуть», — повідомив він.

За словами батька українця, на судове засідання поїдуть журналісти та родичі.

«На жаль, російська сторона за 2 місяці не спромоглася надати дозвіл на відвідини родичами Павла, дозвіл до цих пір ми не отримали», — зазначив Ігор Гриб.

За його словами, про стан здоров’я його сина зараз нічого не відомо. «На жаль, нічого невідомо, бо лікарів, які їздили, туди не допустили, ліки не дають», — сказав Гриб.

Раніше суд Краснодара продовжив українцю Грибу термін арешту до 4 січня 2018 року.

Українські лікарі відправились до українця Павла Гриба, який перебуває у СІЗО Краснодара. Однак, російські правоохоронці не пустили лікарів до Гриба.

У Facebook запустили флешмоб із закликом допустити лікарів до українця Гриба у РФ.

28 серпня український офіцер Ігор Гриб заявив про викрадення сина спецслужбами РФ у Білорусі. За його словами, ФСБ виманило Павла до Гомеля, під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання.

ЧИТАЙТЕ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: