Політика

Апеляційний суд переніс розгляд справи Медведька на 30 грудня

Політика/Апеляційний суд переніс розгляд справи Медведька на 30 грудня
Зберегти
Вигляд

Апеляційний суд Києва переніс на 30 грудня розгляд скарги захисту на арешт Андрія Медведька, якого підозрюють у вбивстві публіциста Олеся Бузини.

Про це повідомив 25 грудня кореспондент Громадського.

Адвокат Андрій Федур вимагав припинити «нелюдське поводження з його підзахисним Андрієм Медведьком і випустити його з клітки».

«Оскільки у понеділок та вівторок у нас кожні п'ятнадцять хвилин розписані засідання, ми маємо до них готуватися. У судовому засіданні оголошується перерва до 30 грудня», - оголосив суддя Олег Присяжнюк.

У суді представили аудіозаписи свідчень деяких свідків з боку звинувачення. Також присутнім показали два відео із побиттям Медведька правоохоронцями у залі Печерського суду, а також запис взяття у підозрюваного біологічних зразків.

7 жовтня Шевченківський районний суд Києва продовжив арешт Андрія Медведька до 4 грудня.

Бузину застрелили 16 квітня на вулиці Дегтярівській у Шевченківському районі Києва поблизу будинку, де він мешкав. За підозрою у його вбивстві затримали двох киян – Андрія Медведька та Дениса Поліщука. Поліщуку замінили запобіжний захід із тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт на 2 місяці.

/фото Громадське

Пов`язані новини