Київський апеляційний адміністративний суд визнав законною відмову Державної міграційної служби надати статус біженця або особи, що потребує додаткового захисту екс-президенту Грузії Міхеілу Саакашвілі.

Лідер партії «Рух нових сил», екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі програв апеляцію про отримання статусу біженця в Україні. 

Відповідне рішення ухвалив Київський апеляційний адміністративний суд. 

Суд визнав законною відмову Державної міграційної служби надати статус біженця або особи, що потребує додаткового захисту політику. 

«Таким чином я втрачаю статус находження в Україні. Це чергове рішення Порошенка, а не суду», — зазначив Саакашвілі у Facebook.  

На думку адвокатів Саакашвілі, таке рішення дає українській владі підстави для можливої екстрадиції політика.

Водночас Міністерство юстиції продовжило термін екстрадиційної перевірки Саакашвілі за запитом правоохоронних органів Грузії до завершення розгляду в судах усіх справ, що стосуються позбавлення громадянства і його статусу в Україні.

«Я нещодавно отримав відповідь від Міністерства юстиції України, що екстрадиційна перевірка продовжена на період, поки розглядаються судові рішення щодо Державної міграційної служби, а також стосуються громадянства Міхеіла Саакашвілі. Ми сподіваємося, що органи влади будуть дотримуватися усіх термінів, поки усі суди не будуть завершені», — сказав адвокат Саакашвілі Руслан Чорнолуцький.

Нагадаємо, у грудні минулого року позбавленого громадянства Міхеіла Саакашвілі затримали в Києві

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи загрожує Саакашвілі екстрадиція?

Поділитись: