УКРАЇНА

Апеляційний суд підтвердив законність ліквідації банку «Михайлівський»

8 серпня, 2017 13:17
УКРАЇНА/Апеляційний суд підтвердив законність ліквідації банку «Михайлівський»
Зберегти
Вигляд
Київський апеляційний адміністративний суд України підтвердив законність, правомірність та обґрунтованість рішень Національного банку щодо виведення ПАТ «Банк Михайлівський» з ринку, повністю відмовивши акціонерові банку в позові.

Київський апеляційний адміністративний суд України підтвердив законність, правомірність та обґрунтованість рішень Національного банку щодо виведення ПАТ «Банк Михайлівський» з ринку, повністю відмовивши акціонерові банку в позові.

Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.

З матеріалів справи відомо, що ТОВ «Екосіпан», яке є акціонером банку, оскаржувало в суді рішення регулятора щодо правомірності виведення банку.  

«Окружний адміністративний суд Києва 15 травня 2017 року задовольнив позов товариства частково та скасував рішення Національного банку і Фонду гарантування вкладів фізичних осіб про неплатоспроможність «Банку Михайлівський», уведення в нього тимчасової адміністрації й ліквідацію. Водночас суд відмовився зобов’язати НБУ відновити роботу «Банку Михайлівський», — ідеться в повідомленні.

Національний банк не погодився з рішенням суду першої інстанції і подав апеляційну скаргу, яку Київський апеляційний адміністративний суд 07 серпня 2017 року задовольнив повністю.

Нагадаємо, НБУ ухвалив рішення про віднесення ПАТ «Банк Михайлівський» до категорії неплатоспроможних 23 травня 2016 року, а 12 липня 2016 року за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб ухвалено рішення про відкликання банківської ліцензії та його ліквідацію.

Станом на 23 травня 2016 року 100% акцій банку належить ТОВ «Екосіпан», 92.5% якого належить Вікторові Поліщуку, 3.9% — Ігореві Дорошенку та 3% — Вікторові Єрасову.

28 червня 2017 року в центрі Києва протестували вкладники «Михайлівського», пізніше сталися сутички з поліцією.

28 липня 2017 року Фонд гарантування відновив виплати вкладникам банку «Михайлівський»

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини