УКРАЇНА

Апеляційний суд повернув справу винного у вбивстві учасника Майдану Дідича до Печерського суду

УКРАЇНА/Апеляційний суд повернув справу винного у вбивстві учасника Майдану Дідича до Печерського суду
Зберегти
Вигляд

Апеляційний суд Києва повернув справу винного у вбивстві учасника Євромайдану Сергія Дідича Леоніда Бібіка на повторний розгляд до Печерського суду.

Про це в коментарі Громадському повідомив прокурор Олександр Ковальчук.

«Вчора (6 вересня – ред.) було судове засідання Апеляційного суду міста Києва. Прокуратурою подавалася скарга на закриття кримінальної справи відносно Бібка Печерським райсудом Києва. Апеляційний суд цю скаргу задовольнив і відправив справу на повторний розгляд до Печерського райсуду Києва», – сказав прокурор.

Нагадаємо, Бібік, за кермом вантажівки, 18 лютого 2014 року у Києві на Інститутській збив на смерть учасника Євромайдану Сергія Дідича.

У ході розгляду справи, Бібік визнав свою провину у вбивстві Дідича.

У березні суддя Печерського райсуду Києва Світлана Шапутько звільнила від відповідальності Леоніда Бібіка, посилаючись на закон «Про недопущення переслідування і покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань».

Адвокати подали скаргу на це рішення до Апеляційного суду, який її задовольнив і фактично відмінив амністію Бібіка.

21 лютого 2014 року, Верховна Рада прийняла закон «Про недопущення переслідування і покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань.

Історія загибелі сотника Івано-Франківської сотні Сергія Дідича досліджується у документальному фільмі Громадського «Амністія». У ньому про події 18 лютого 2014 року вперше розповідають дружина Сергія Дідича, Галина, командир роти харківського підрозділу «Беркуту» Віктор Шаповалов та власне винний у загибелі Дідича - протестувальник Леонід Бібік. У фільмі аналізується так званий «закон про амністію» та його наслідки.

 

Більше про:
# суд
Пов`язані новини