УКРАЇНА

Апеляційний суд скасував арешт Мефьодова у «справі 2 травня», але він не вийшов на свободу

19 жовтня, 2017 12:03
УКРАЇНА/Апеляційний суд скасував арешт Мефьодова у «справі 2 травня», але він не вийшов на свободу
Зберегти
Вигляд
Апеляційний суд Одеської області скасував рішення Київського районного суду Одеси про арешт фігуранта «справи 2 травня», росіянина Євгена Мефьодова у зв'язку з розслідуванням у рамках кримінального провадження за статтею «замах на територіальну цілісність України».

Апеляційний суд Одеської області скасував рішення Київського районного суду Одеси про арешт фігуранта «справи 2 травня», росіянина Євгена Мефьодова у зв’язку з розслідуванням у рамках кримінального провадження за статтею «замах на територіальну цілісність України».

Таким чином, згідно з рішенням апеляційної інстанції, Київський районний суд має переглянути рішення, ухвалене у вересні. 

Водночас Мефьодов не вийшов на свободу в зв’язку з арештом по ще одному кримінальному провадженню у статті 109 («Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади»).

Рішення про арешт по кримінальному провадженню Київський райсуд Одеси ухвалив 13 жовтня.

Водночас апеляційний суд Одеської області залишив у силі вересневе рішення Київського райсуду про арешт другого підозрюваного — українця Сергія Долженкова.

Нагадаємо, Іллічівський міський суд у Чорноморську Одеської  області продовжив запобіжний захід п’ятьом фігурантам «справи 2 травня» на 30 днів — до 29 вересня.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини