Життя

Апеляційний суд залишив у силі арешт Гуменюка через події під Радою

Життя/Апеляційний суд залишив у силі арешт Гуменюка через події під Радою
Зберегти
Вигляд

Апеляційний суд Києва залишив без змін рішення Печерського районного суду про продовження до 21 травня запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою для Ігоря Гуменюка, який підозрюється в застосуванні гранати на мітингу під Верховною Радою 31 серпня 2015 року.

На засіданні суд відмовив у задоволенні скарги адвоката, який просив змінити запобіжний захід для Гуменюка на цілодобовий домашній арешт, передає «Інтерфакс-Україна».

31 серпня після того, як парламентарі прийняли в першому читанні зміни до Конституції щодо децентралізації, під стінами Верховної Ради почалися зіткнення між супротивниками цих змін та правоохоронцями.

Під час заворушень у ряди силовиків кинули гранату, внаслідок чого постраждали більше 140 осіб, з них 131 - правоохоронці з МВС та Національної гвардії.

У кидані гранати підозрюють колишнього бійця батальйону МВС Січ Ігоря Гуменюка. 2 вересня Гуменюку обрали міру запобіжного заходу – утримання під вартою до 29 жовтня.

Нагадаємо, що з депутата Ізяславської районної ради від «Свободи» Ігоря Олійника знято обвинувачення у справі про події 31 серпня 2015 року під Верховною Радою.

Пов`язані новини