Apple отримала патент на соцмережу

default/Apple отримала патент на соцмережу
Зберегти
Вигляд

Корпорація Apple отримала патент на соціальну мережу, яка буде об'єднувати людей на основі їх способу життя, повідомляє «РБК-Україна».

Бюро із реєстрації патентів та торгових марок США опублікувало заявку корпорації на побудову соціальної мережі, яка буде розрахована на користувачів пристроїв, що працюють на платформі iOS

Apple має намір запустити соцмережу, яка буде об'єднувати людей за принципом геолокації та активності користувача. Мережа буде збирати інформацію про переміщення людини, її покупки, історію пошуку та встановлені додатки, а потім пропонувати користувачеві поспілкуватися з людьми, які живуть поруч з ним і мають схожий спосіб життя.

Використовуючи отримані дані, додаток пропонує створити соціальну групу і запросити туди людей зі схожими інтересами. Таким чином, соціальна група перетворюється на спеціалізовану соціальну мережу. Для її створення не вимагаються дії користувача, вона також може бути анонімною.

В рамках створеної соціальної групи її учасники зможуть обмінюватися миттєвими повідомленнями, створювати зустрічі, а також розміщувати необхідну інформацію в загальному доступі.

Патентна заявка була подана ще у 2013 році. В якості авторів винаходу вказані Лукас Марті, Шеннон Ма і Майкл Дав Санто.