Компанія Apple вже рік передає правоохоронним органам США дані про користувачів своїх пристроїв для проведення розслідувань.

Про це йдеться в електронному листі віце-президента Apple Лізи Джексон голові передвиборчого штабу кандидата в президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон Джону Подесті, яке опублікував WikiLeaks.

«Ми розуміємо тривогу правоохоронних органів щодо загрози громадянам, і ми тісно співпрацюємо з органами щодо дотримання правових запитів на отримання даних, які допомогли вирішити тяжкі злочини. Тисячі разів кожен місяць ми даємо уряду інформацію про користувачів пристроями Apple. У нас є команда, яка відповідає на ці запити 24 години на добу. Сильне шифрування не виключає можливості компанії Apple надання конфіденційної інформації про користувачів», — йдеться в листі компанії Apple, датованим 20 грудня 2015 року.

У ньому вказується також, що Apple буде продовжувати подібну практику і в майбутньому.

Нагадаємо, раніше керівництво компанії Apple заявило про неприйнятність вимог з боку Мін'юсту і ФБР написати програмний код з метою надання співробітникам спецслужб доступу до вмісту пристроїв.

Міністерство Юстиції США відкликало судовий позов, в якому зобов'язувало Apple сприяти ФБР при зломі iPhone стрілка з Сан-Бернардіно.

Поділитись: