Життя

Apple планує знизити вартість Iphone

Життя/Apple планує знизити вартість Iphone
Зберегти
Вигляд

Генеральний директор компанії Apple Тім Кук визнав, що ціни на iPhone є зависокими. Через це Apple планує знизити вартість смартфонів. Про це Кук розповів в інтерв’ю NDTV.

«Ми хочемо зробити щось, щоб знизити її (ціну — ред.) з часом у тій мірі, в якій зможемо», — сказав Кук. За його словами, компанія розглядає кілька шляхів виконання цього завдання.

У відповідь на репліку ведучого про те, що навіть старі iPhone можуть коштувати в Індії дорожче, ніж у США, Кук сказав, що це зумовлене високими митами і податками.

Ціни на iPhone в багатьох країнах виявляються вищими, ніж в США, через волатильність курсів валют і місцевих податків, пише Business Insider.

У квітні Apple вперше з 2003 року відзвітувала про квартальне падіння продажів своїх пристроїв. Зокрема, продажі iPhone знизилися на 16%, до 51,19 млн смартфонів. Виручка компанії також скоротилася вперше за 13 років — із 58 до 50,6 млрд доларів. Цей показник виявився нижчим за очікування аналітиків, які прогнозували доходи на рівні 52 мільярдів доларів.

Більше про:
# тім кук
# iphone
# apple
Пов`язані новини