Компанія Apple почала показувати анексований Крим як частину Росії в додатку «Погода», але тільки з території Росії.

Про зміни повідомив глава комітету Держдуми з протидії корупції Василь Піскарьов після зустрічі з представниками російського підрозділу Apple, пише «Интерфакс».

«Робота йшла поетапно ... Сьогодні вони доповіли, що всі помилки усунуті», — сказав Піскарьов.

Фото:

скріншот

У квітні 2019 року депутати Держдуми звернулися до російського підрозділу Apple з вимогою «виправити» приналежність Криму на карті. Наприкінці травня такі внесли у додаток «Карти» від Apple, але в «Погоді» досі Крим був українським.

Компанія запровадила зміни відповідно до стандартів про спірні території, згідно з якими приналежність відображається відповідно до політики країни. Тому, якщо зайти в сервіси Apple з України, то Крим відображається як частина української території. За аналогічним принципом працює сервіс Google Maps.

На території українського Криму 16 березня 2014 року відбувся невизнаний світовою спільнотою так званий «референдум» про статус півострова. Президент Росії Володимир Путін 18 березня 2014 року одноосібно оголосив про «включення Криму до складу РФ». Відтак Росія анексувала українську територію.

Україна, Європейський Союз та Сполучені Штати не визнали результати голосування на так званому «референдумі» та запровадили санкції проти Росії.

Поділитись: