Компанія Apple видалила з додатку App Store російський додаток «Суточно.ру», який дозволяє орендувати житло в анексованому Криму. Такий крок Apple здійснила через санкції США проти Росії.

Компанія Apple видалила з додатку App Store російський додаток «Суточно.ру», який дозволяє орендувати житло в анексованому Криму. Такий крок Apple здійснила через санкції США проти Росії.

Про це повідомляє російське видання «Коммерсант» з посиланням на представників додатку.

«Санкції США проти РФ змусили Apple ретельніше перевіряти вміст російського App Store. Магазин видалив додаток короткострокової оренди житла «Суточно.ру», 20% бронювань якого відбуваються в Криму», — пише «Коммерсант».

Зазначається, що додаток сервісу бронювання житла було видалено з App Store 17 серпня. Компанія Apple відправила на адресу сервісу лист, у якому пояснила, що програма не може бути представлена в App Store «через антиросійські санкції».

«Магазин не може розміщувати, поширювати і мати справу з додатками і розробниками, пов'язаними з певними країнами, на які США наклало ембарго», — йдеться в листі.

Для того, щоб повернутися в App Store, сервіс може закрити бронювання на півострові через платформу iOS.

«Коммерсант» зазначає, що конкуренти «Суточно.ру» роботу в анексованому Криму поки не обмежують.

Рішення Apple у «Суточно.ру» пов'язують з активною роботою сервісу на території анексованого Криму. На регіон припадає 22,7% всіх бронювань, здійснених через платформу.

У Google Play «Суточно.ру» як і раніше доступний, оскільки «не порушує політики компанії і норм локального законодавства».

Раніше повідомлялось, що Apple видалила з китайського App Store тисячі азартних ігор.

16 березня 2014 року на території Автономної Республіки Крим провели невизнаний світовою спільнотою референдум про статус півострова. Президент Росії Володимир Путін 18 березня 2014 року оголосив про «включення Криму до складу РФ» — таким чином Росія анексувала український півострів. Україна, Європейський союз та Сполучені Штати не визнали результати голосування на так званому «референдумі».

Поділитись: