УКРАЇНА

Фігуранту справи «кримських диверсантів» Сулейманову продовжено арешт

28 січня, 2017 21:37
УКРАЇНА/Фігуранту справи «кримських диверсантів» Сулейманову продовжено арешт
Зберегти
Вигляд
Фігуранту «справи кримських диверсантів» Редвану Сулейманову продовжили арешт до 28 лютого

Фігуранту «справи кримських диверсантів» Редвану Сулейманову продовжили арешт до 28 лютого.

Про це повідомив журналіст Антон Наумлюк.

«Засідання пройшло вчора (27 січня — ред.) в Київському районному суді Сімферополя, замість Еміля Курбедінова присутній адвокат за призначенням», — написав він у Facebook.

За його словами, 25 січня Київський районний суд відмовився продовжити запобіжний захід Сулейманову, оскільки підсудність справи відноситься до Верховного суду Криму. Він також зазначив, що слідство має подати туди заяву про продовження арешту за сім днів до закінчення строку 30 січня.

«Тобто вони вже в той час запізнилися на два дні. Фактично у слідства залишалася єдина можливість законно утримати Сулейманова під арештом — оскаржити рішення Київського суду і домогтися його скасування. Щоб адвокат Сулейманова не заважав цьому, Курбедінова заарештували на 10 днів. І відразу ж Київський суд продовжив арешт Сулейманову на місяць», — сказав Наумлюк.

Раніше повідомлялося, що Сулейманову продовжено арешт з 29 грудня до 30 січня 2017.

Його адвоката Еміля Курбедінова суд Сімферополя арештував на 10 діб.

Також нагадаємо, що 31 грудня Ленінський районний суд Севастополя продовжив термін утримання під вартою трьом так званим «українським диверсантам» до 8 березня 2017 року. Зокрема, мова йде про Дмитра Штиблікова, Олексія Бессарабова і Володимира Дудку, яких окупаційна влада анексованого Росією Криму вважає «диверсантами» з України.

Пов`язані новини