Апеляційний суд Харківської області не змінив запобіжний захід екс-парламентарці від Комуністичної партії України Аллі Александровській і оголосив перерву до 15 липня. Раніше її заарештували за звинуваченням у сепаратизмі.

Таке рішення судді мотивували тим, що Александровська не була присутня у залі суду особисто.

«Колегія суддів, враховуючи виключність обставин у даному конкретному випадку, вважає за необхідне доставити підозрювану Александровську в зал судових засідань апеляційної інстанції для дачі пояснень по суті заявлених нею апеляційних вимог», — йдеться в ухвалі суду, цитує УНІАН.

Нагадаємо, 29 червня Александровську затримали за підозрою у сепаратизмі та посяганні на територіальну цілісність України. 30 червня Київський райсуд Харкова обрав Александровській запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 2 місяці. Їй загрожує 10 років позбавлення волі.

Крім того, сина затриманої екс-парламентарки КПУ оголошено у розшук.

За даними слідства, Александровська та її син Олександр намагалися вплинути шляхом підкупу на керівництво та депутатів місцевих рад. Місцеві обранці мали за хабар у 9 тисяч доларів прийняти на сесіях звернення до Верховної Ради та президента Петра Порошенка про прийняття змін до Конституції з питань федералізації.

Поділитись: