Війна

Армії Іраку наказали бомбардувати позиції ІД в Сирії

24 лютого, 2017 17:40
Війна/Армії Іраку наказали бомбардувати позиції ІД в Сирії
Зберегти
Вигляд
lead
Іракський прем'єр-міністр Аль-Абаді віддав наказ ВПС країни завдавати повітряних ударів по позиціях бойовиків «Ісламської держави» у відповідь на теракти в Багдаді.

Іракський прем'єр-міністр Аль-Абаді повідомив про наказ ВПС країни завдавати повітряних ударів по позиціях бойовиків «Ісламської держави» в Сирії у відповідь на теракти в Багдаді.

Про це повідомляє Reuters.

«Ми рішуче налаштовані протистояти тероризму, який намагається вбити наших синів і громадян, тому ми віддали наказ командуванню військово-повітряних сил бомбардувати позиції «Ісламської держави» в містах Хосаїба й Абу-Камаль на сирійській території, оскільки вони несуть відповідальність за нещодавні вибухи в Багдаді», — сказав він.

В окремій заяві командування спільних операцій Іраку кажуть, що удари були нанесені в п'ятницю вранці винищувачами F16, зруйнувавши штаб-квартиру ІД в Альбу Камаль.

Нагадаємо, у Багдаді 16 лютого внаслідок вибуху на ринку загинули 39 осіб, 15 лютого в результаті підриву вантажівки терористом-смертником загинуло 15 осіб, а 14 лютого загинуло 4 військових від підриву замінованого авто.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини