Війна

Армія на початку 2014 не могла захистити країну, я тоді казав неправду — Турчинов

13 лютого, 2018 20:33
Війна/Армія на початку 2014 не могла захистити країну, я тоді казав неправду — Турчинов
Зберегти
Вигляд
Критика воєнних у 2014-му могла викликати масовий психоз, вважає секретар РНБО Олександр Турчинов. Але українська армія на початку 2014 року не мала достатніх сил, аби відбити агресію Російської Федерації, зазначив він.

Українська армія на початку 2014 року не мала достатніх сил, аби відбити агресію Російської Федерації.

Про це секретар Ради національної безпеки та оборони України сказав в ексклюзивному інтерв’ю Громадському.

«Армія на початку 2014 не могла захистити країну, я тоді казав неправду, що в нас сильні Збройні сили», —сказав Турчинов.

Секретар Ради нацбезпеки зізнався: заявляв, що українська армія здатна захистити країну, аби не допустити паніки і виграти час.

«Хочуть війни тільки хворі люди, нормальні люди війни не хочуть. Коли почалась російська агресія в Криму наші Збройні сили, на превеликий жаль, не були здатні дати відсіч, вони не були здатні виконати накази і хоча би обороняти місця дислокації і використовувати зброю для оборони. Навіть цей наказ не виконувався», — сказав Турчинов.

«Коли б я вийшов і поскаржився на військових, що вони нездатні вас захистити — був би психоз. Я брав увесь негатив на себе, я розповідав, що в нас сильні Збройні сили, хоча це була чесно кажучи неправда. Це була брехня. Нам Київ тоді не було чим захистити», — додав секретар РНБО.

Турчинов також сказав, що коли почалась війна на Донбасі, а армія ще не була готова — «прийшлось кидати в бій непідготовані добровольчі батальйони. І багато хлопців — героїв України загинули, і саме їхня кров і їхній героїзм зупинили ворога на Сході».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закон щодо Донбасу не виключає можливості звільнення окупованих територій військовим шляхом — інтерв'ю з секретарем РНБО Олександром Турчиновим

Пов`язані новини