Сирійська авіація завдала ударів по контрольованому повстанцями місту аз-Залакіят і базі повстанців в сусідній провінції Хама.

У Сирії урядові війська президента Асада порушили режим припинення вогню в зонах деескалації, внаслідок чого в одній із зон спалахнули нові бої між сирійською армією і повстанцями.

Про це повідомили в Сирійській наглядовій раді з прав людини, передає Deutsche Welle.

Повідомляється, що сирійська авіація завдала ударів по контрольованому повстанцями місту аз-Залакіят і базі повстанців в сусідній провінції Хама.

Про спалах бойових дій незабаром після півночі 6 травня повідомив і представник повстанських формувань. Сирійська армія поки не прокоментувала ці повідомлення.

Нагадаємо, 4 травня на переговорах в Астані Росія, Іран і Туреччина підписали угоду про створення «деескалаційних зон» у Сирії.

Відповідно до угоди, у Сирії створюється чотири зони деескалації. Найбільша з них розташована на півночі Сирії, вона включає в себе провінцію Ідліб, частина Латакії, Алеппо і Хами. Зони деескалації утворені також в провінції Хомс, в Східній Гуті і на півдні Сирії біля кордону з Йорданією.

У свою чергу, в Пентагоні заявили, що американська авіація разом з міжнародною коаліцією в Сирії продовжить авіаудари по позиціях і об'єктах угрупування «Ісламська держава» попри заяви Росії про те, що «зони деескалації» в Сирії будуть закриті для авіації США і коаліції.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile