УКРАЇНА

Артеменко планує представити «план примирення України з РФ» у Вашингтоні

22 лютого, 2017 09:49
УКРАЇНА/Артеменко планує представити «план примирення України з РФ» у Вашингтоні
Зберегти
Вигляд
Народний депутат Андрій Артеменко має намір представити публічно свій «план примирення України з Росією» у Вашингтоні

Народний депутат Андрій Артеменко має намір представити публічно свій «план примирення України з Росією» у Вашингтоні.

Про це він повідомив Reuters.

«Вирішено, що в найближчі тижні буде проведена презентація («плану» — ред.) у Вашингтоні з конгресменами та сенаторами, які підтримують мене», — заявив Артеменко, в той же час відмовившись називати імена зауважених ним чиновників.

Крім того, він заявив, що медіа перекрутили деякі деталі його «плану». Зокрема про те, що його ініціатива передбачає передачу окупованого Криму в оренду Росії на 50 або 100 років.

Водночас Артеменко не вдавався в подробиці того, що «компроміс» необхідно знайти між РФ та Україною, щоб припинити конфлікт, однак заявив, що, на його думку, США повинні відігравати важливу роль у мирних переговорах.

«Я впевнений, що це вдалий час, коли адміністрація Трампа шукає нових людей, які зможуть розібратися в цьому по-справжньому складному завданні», — додав Артеменко.

Зазначимо, що прокуратура України відкрила кримінальне провадження за підозрою народного депутата Андрія Артеменка у державній зраді.

Там зазначається, що депутат, перебуваючи поза межами України, за попередньою змовою з керівництвом РФ, «вчинив державну зраду, а саме надав іноземній державі (Російській Федерації) допомогу в проведенні підривної діяльності проти України, яка мала вираження у закликах до передачі в довгострокову оренду території Автономної Республіки Крим».

Нагадаємо, за тиждень до відставки радника президента США з національної безпеки Майкла Флінна йому представили план щодо скасування санкцій проти Росії.

Як повідомила The New York Times, план про зняття санкцій з РФ готував тепер уже колишній депутат від «Радикальної партії Ляшка» Андрій Артеменко. 

Серед іншого, план включає ідею проведення всеукраїнського референдуму щодо передачі Криму Росії в оренду на 50-100 років, а також передбачає виведення російських військ з території України.

Після цього Артеменка виключили з фракції.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про депутата Артеменка і його «план примирення України з Росією».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини