Економіка

Асад пообіцяв Путіну віддати контракти на відбудову Сирії Росії - сенатор

Економіка/Асад пообіцяв Путіну віддати контракти на відбудову Сирії Росії - сенатор
Зберегти
Вигляд

Президент Сирії Башар Асад начебто пообіцяв голові РФ Владіміру Путіну передати багатомільярдні проекти відбудови повоєнної країни Росії.

Про це йшлося на переговорах Асада та Путіна у Москві минулого тижня, заявив член Ради Федерації Дмітрій Саблін Известиям.

За його словами, сирійський лідер, зміщення якого прагне Захід, заявив про наявність у Сирії районів, які вже можна відбудовувати. Усі контракти на «сотні мільярдів доларів» Дамаск готовий передати компаніям з РФ.

Саблін уточнив, що сирійський лідер пообіцяв передати найвигідніші пропозиції Росії попри прагнення відбудувати країну з боку французького та швейцарського бізнесу.

Громадянська війна в Сирії триває з 2011 року. За цей час в країні загинули більше 230 000 чоловік. Вашингтон не раз звинувачував режим президента країни Башара Асада у підтримці тероризму, тоді як Москва виступає партнером сирійського уряду у політичних та економічних відносинах. РФ 30 вересня почала авіатаки по сирійським територіям, не підконтрольним урядові.

hromadske.tv

/Фото: Freedom House via Flickr

Пов`язані новини