УКРАЇНА

«Аскер» може стати підрозділом морської піхоти – Міноборони

13 лютого, 2017 18:00
УКРАЇНА/«Аскер» може стати підрозділом морської піхоти – Міноборони
Зберегти
Вигляд
Командування Збройних сил України готове розглянути заяви членів громадського об’єднання «Аскер» про добровільне бажання служити у складі кримського підрозділу бригади морської піхоти ВМС.

Командування Збройних сил України готове розглянути заяви членів громадського об’єднання «Аскер» про добровільне бажання служити у складі кримського підрозділу бригади морської піхоти ВМС.

Про це міністр оборони Степан Полторак повідомів під час зустрічі із народним депутатом, головою Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим, передає прес-служба Міноборони.

Протягом зустрічі було обговорено події, які відбулися в ніч на 13 лютого 2017 року поблизу селища Чонгар, коли стався конфлікт між військовими та представниками кримськотатарської громадської організації «Аскер».

Також було обговорено перспективи та порядок призову на військову службу за контрактом у складі кримського підрозділу бригади морської піхоти Військово-Морських Сил ЗС України громадян різних національностей, які є вихідцями з Криму та міста Севастополь.

«Формування вказаного підрозділу відбуватиметься з урахуванням віросповідання та традицій особового складу. Окрім цього будуть створені умови дотримання релігійних потреб віруючих різних релігійних конфесій, а саме– до душпастирської роботи залучатимуться представники різних віросповідань», – йдеться у повідомленні.

Крім того, зауважується, що по завершенню зустрічі «сторони дійшли висновку, що інцидент на Чонгарі вичерпано».

Зауважимо, що Ігор Бірюков — керівник прес-служби оперативного командування «Південь», повідомив Громадському, що співробітники Національної поліції вилучили зброю у членів громадської організації «Аскер», яких раніше затримали та роззброїли військові командування «Південь».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини