Атлантична Рада США оприлюднить інформацію про дії Путіна в Сирії

default/Атлантична Рада США оприлюднить інформацію про дії Путіна в Сирії
Зберегти
Вигляд

Світова спільнота має зрозуміти, що Путін не є партнером для того, щоб вжити проти нього конкретні заходи.

Про це Громадському повідомив Макс Чуперські, спеціальний помічник Президента Атлантичної Ради США за підсумками Мюнхенської конференції з безпеки. Він підтвердив, що найбільше говорили про дії Путніа в Сирії.

«У висновку прийшли до того, що насправді він продовжує говорити одне, але його дії абсолютно протилежні. Ми в Атлантичній Раді плануємо показати, що саме він робить. Ми сподіваюсь, що це допоможе привернути увагу міжнародної спільноти та застосувати систему важелів впливу до Путіна ефективніше», – сказав Чуперські.

За його словами, кожен розуміє що Путін вчиняє на даний момент, але немає політичного джерела, щоб рухатися від безглуздих розмов до простих справ. «Мюнхен знову лише м’яко говорив, але дійсно не зробив конкретних настанов», – підкреслив Чуперські.

Однак, він вважає, що суспільство може бути вимогливим до лідерів країн, тому є необхідність в переході від слів до справи. «Нам потрібно зрозуміти, що Путін не є нашим партнером і добре зрозуміти, що його слова не співпадають з діями», – додав він.

Нагадаємо, що в Сирії розбомбили госпіталь «Лікарів без кордонів». А прем'єр Туреччини звинуватив Росію в злочинах проти людства.

/Фото stat.mil.ru