Атомний реактор в серці Києва, надія Чорнобильської зони та як накопичувати енергію річок. Про це та інше дивіться сьогодні о 21:00 в програмі «Простономіка».

Україна — один з найбільших у світі операторів атомних електростанцій. Чи безпечні українські АЕС після Чорнобильської аварії та яке економічне майбутнє у зони відчуження, дивіться сьогодні о 21:00 в програмі «Простономіка».

Крім того, у програмі покажемо як працює гідроакумулююча електростанція та пояснимо чим вона відрізняється від звичайної гідроелектростанції.

Також поспілкуємось з банкірами про те, де взяти гроші на будівництво сонячної або вітрової електростанції.

І наостанок — репортаж з ядерного реактора у центрі Києва. Як він працює та що роблять за його допомогою.

Програма «Простономіка» на Громадському покликана говорити про складні економічні та бізнесові теми у легких та простих для сприйняття форматах. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа»,  «Громадське.Світ».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: