ENRU

На проект «Стіна» додатково виділять 300 млн гривень — Аваков

На проект «Стіна» додатково виділять 300 мільйонів гривень. Після Харківської області розпочнеться облаштування українсько-російського кордону в Луганській і Сумській областях.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, під час відкриття нового відділу прикордонної служби «Тополі» Харківського прикордонного загону.

Він наголосив, що облаштування кордону відбувається відповідно до програми «Європейський вал», яка була затверджена ще в 2014 році. Цього року на облаштування кордону виділять 200 млн гривень з бюджету.

«Додатково передбачається ще 300 мільйонів, виділених проектом коригування бюджету, який затвердив парламент. Це дозволить забезпечити весь харківський ділянку кордону інтелектуальними вишками, сейсмічним кабелем, інженерним облаштуванням так, щоб жоден метр не залишився без контролю прикордонників», — зазначив Аваков.

Аваков заявив, що вздовж всієї ділянки встановлені відеокамери, що підвищує швидкість реагування прикордонників на загроз.

Наостанок, міністр звернув увагу на проблему прикордонного землекористування і запевнив, що Міністерство внутрішніх справ розробляє низку законодавчих актів для врегулювання цього питання.

Нагадаємо, проект «Стіна», або Європейський вал був презентований Арсенієм Яценюком на засіданні Кабінету Міністрів України 3 вересня 2014 року.

Тоді було запропоновано впродовж шести місяців облаштувати оборонні споруди, системи спостереження, рокади на всій довжині кордону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Турчинов закликав встановити пропуск для росіян тільки за біометричними паспортами.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram