Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков пообіцяв заохочення для правоохоронців, які затримують порушників, що належать до категорії «vip». Про це він повідомив у FB, коментуючи розгляд справи судді Макарівського районного суду Київської області Владислава Оберемка. Нагадаємо: той, перебуваючи за кермом напідпитку, погрожував співробітникам ДАІ, котрі зупинили його за порушення правил дорожнього руху.

«Співробітник патрульної міліції, ДАІ, який затримав за порушення суддю, народного депутата, міністра, прокурора, співробітника адміністрації президента та інших громадян, яких прийнято називати vip – отримуватимуть повний захист міністра внутрішніх справ, заохочення та грошову премію, - написав Аваков.

При цьому міністр зазначив, що справу Оберемка веде прокуратура: «Безсумнівно прокуратура Києва дасть оцінку його діям. МВС же, діючи в межах своїх повноважень, відповідно до зафіксованого слідчим фактом неадекватного поводження зі зброєю, прийняло рішення: анулювати дозвіл на користування зброєю у судді і вилучити зброю примусово».

Поділитись: