Життя

Аваков відсторонив міліціонерів, які напали на журналістів Громадського під Харковом

Життя/Аваков відсторонив міліціонерів, які напали на журналістів Громадського під Харковом
Зберегти
Вигляд

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков відсторонив від роботи колишніх бійців спецпідрозділу «Беркут», які напали на журналіста Громадського Костянтина Реуцького на посту ДАІ «Пісочин» під Харковом.

Як повідомляє прес-служба МВС, зараз проводиться перевірка правомірності дій співробітників МВС під час огляду автомобіля з держномерами Луганської області, в якому перебували журналісти «Громадського телебачення».

Окрім того повідомляється, що ведеться розслідування за заявою Костянтина Реуцького про зникнення у нього флеш-карти під час інциденту.

«Арсен Аваков дав вказівку при винесенні рішення за підсумками службового розслідування взяти до уваги висновки експертів Харківської правозахисної групи, які очікуються найближчими днями», – заявили у прес-службі.

30 січня на посту ДАІ в Пісочині Харківської області представники міліції побили журналіста Громадського Костянтина Реуцького і відібрали в нього відеокамеру. Камеру згодом підкинули, проте без карти пам’яті. Журналісти Костянтин Реуцький та Анастасія Станко, яка їхала разом із ним, наголошують, що міліціонери перевищили повноваження та розцінюють їхні дії як напад.

Пов`язані новини