Міністерство внутрішніх справ та безпосередньо очільник відомства Арсен Аваков чинять найбільший спротив розслідуванню розстрілів активістів на Майдані взимку 2014 року.

Таку думку в ефірі Громадського висловила адвокат родин героїв Небесної Сотні Євгенія Закревська.

Зокрема вона наголосила, що замість допомагати Генпрокуратурі у розслідуванні, МВС займає позицію, що їхні співробітники не мають нести відповідальності.

«Позиція МВС, що їхні співробітники не можуть бути притягнуті до відповідальності, не повинні бути притягнуті, що вони спокутують провину, що вони виконували наказ, і що вони власне не мають свідчити, не мають ходити на допити, не мають надавати інформацію – вона незмінна, вона дуже заважає слідству», – розповіла адвокат.

При цьому вона зазначила, що перепони чинить безпосередньо голова відомства Арсен Аваков.

«Йому цікаво вигородити працівників міліції, працівників «Беркуту», конкретно тієї спецроти «Беркуту», яких зараз обґрунтовано підозрюють в тому, що вони розстрілювали і вчинили велику кількість вбивств», – наголосила Закревська.

Пізніше у четвер радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що готовий розглянути факти гальмування справи з боку МВС та провести належне розслідування.

«Такі факти, якщо вони були, Євгенія Закревська підготує на понеділок і ми проведемо зустріч в МВС на якій ці факти розглянемо і у випадку, якщо вони підтвердяться, покараємо винних», – написав Геращенко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Поділитись: