Група причетна до інциденту в Києві, де 24 серпня на День Незалежності «кинули гранату на вулиці Грушевського і поранили рідних героя України Валерія Чібінєєва».

Затримані мешканці Черкаської області, які планували підірвати угорський пам’ятник на кордоні з Україною, підозрюються в причетності до інших інцидентів, зокрема до вибуху на вулиці Грушевського на День Незалежності, 24 серпня.

Про це повідомив глава МВС Арсен Аваков.

«Доведено рядом незаперечних фактів участь групи в 9 злочинах, скоєних у 2016-2017 роках, і спрямованих на розпалювання ксенофобії, релігійної нетерпимості і міжнародних конфліктів», — заявляє він.

Міністр уточнив, що групу затримали під час спроби підірвати угорський пам’ятник Верецькому перевалі на кордоні з Угорщиною в Закарпатській області.

За його словами, група причетна до інциденту в Києві, де 24 серпня на День Незалежності «кинули гранату на вулиці Грушевського і поранили рідних героя України Валерія Чибінєєва».

24 серпня на вулиці Грушевського між будівлею Кабміну і стадіоном «Динамо» імені Валерія Лобановського стався вибух, постраждала  родина з трьох людей.

Згодом з’ясувалося, що поранено родичів командира роти снайперів 79-ї окремої десантно-штурмової бригади високомобільних десантних військ ЗСУ, капітана Валерія Чибінєєва.

Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що в цій справі вже є підозрювані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибух біля Кабміну в Києві: що відомо.

 

Поділитись: