Життя

Аваков: Затримані за вбивство міліціонерів у Києві зізналися у нападі на ДАІ

Життя/Аваков: Затримані за вбивство міліціонерів у Києві зізналися у нападі на ДАІ
Зберегти
Вигляд

Затримані за вбивство двох міліціонерів у Києві зізналися і в обстрілі посту ДАІ у Биківні два дні тому.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Зізналися. Вони ж позавчора обстріляли пост ДАІ у Биківні», – написав він.

Окрім того міністр повідомив деталі вчорашньої операції із затримання нападників.

«Вночі вони поранили оператора автозаправки WOG у Деснянському районі Києва. Пострілом з автомата 5.45. Забрали касу заправки 823 гривні, особисті речі і пішли в лісопаркову зону, в бік житлового масиву Лісовий. За «гарячими слідами» - під час відпрацювання злочину, підняті по тривозі підрозділи МВС – ДАІ та спецназівці, виявили підозрілий автомобіль марки Volkswagen T4 c заклеєними знаком реєстрації - наклейкою ПТН_ПНХ ... Після подачі звукового сигналу працівниками міліції з вимогою зупиниться - почалися постріли в напрямку працівників міліції», –написав Аваков у Facebook.

Як відомо, під час погоні загинули двоє співробітників МВС, трьох було поранено. Після цього, наряд міліції, що продовжив переслідування затримав авто злочинців.

«У момент затримання в міліціонерів було кинуто дві гранати, а так само зав'язалася перестрілка. Після чого двоє злочинців втекли з салону автомобіля, а один був затриманий з вогнепальним поранення голови (пізніше помер)», – написав міністр.

Під час огляду авто вилучено два автомати і 4 магазини до них з патронами 5.45, дві гранати, грудні нашивки з написом «Спецпідрозділ» Торнадо» і «УПА», багато телефонних карток різних операторів, план переміщення.

«Далі – оперативним шляхом встановили трьох 98, 95 і 91 року народження .. Будучи оточеними в квартирі – здалися. У квартирі гранатомет РПГ -26, шашки, гранати .. зброя», – зазначив Аваков.

Пов`язані новини