Життя

Аварія на танкері біля Китаю: знайдені тіла ще двох загиблих

14 січня, 2018 02:20
Життя/Аварія на танкері біля Китаю: знайдені тіла ще двох загиблих
Зберегти
Вигляд
На борту танкера, що дрейфує біля східного берегу Китаю, знайдені тіла двох іранських моряків, загиблих у результаті зіткнення іранського судна з гонконгських суховантажем тиждень тому.

На борту танкера, що дрейфує біля східного берегу Китаю, знайдені тіла двох іранських моряків, загиблих в результаті зіткнення іранського судна з гонконгських суховантажем тиждень тому.

Про це повідомили іранські ЗМІ з посиланням на гендиректора Національної іранської танкерного компанії Кіана Ерсі, передає «Інтерфакс-Україна».

За його словами, через погодні умови і відсутність кисню рятувальники не змогли продовжувати пошукову операцію.

Також 13 січня глава МЗС КНР Ван І в телефонній бесіді з главою МЗС Ірану Джавадом Заріфом повідомив, що китайська сторона докладе всіх можливих зусиль для того, щоб погасити пожежу на танкері, який досі палає.

10 січня біля східного берегу Китаю вибухнув танкер «Санчі» з іранською нафтою, який горів п'ять днів.

Раніше на борту танкера знайшли одного з 32 зниклих моряків — його загибель підтвердили іранські та китайські офіційні особи.

Нагадаємо, неподалік східного узбережжя Китаю зіштовхнулися два судна. Танкер прямував з Ірану до Південної Кореї з вантажем 136 тисяч тон надлегкої нафти (майже 1 мільйон барелів).

Більше про:
# Китай
# аварія
Пов`язані новини