«Укрзалізниця» виплатить компенсації та візьме на себе витрати на лікування постраждалих внаслідок зіткнення двох потягів на Хмельниччині, в результаті чого постраждали 6 пасажирів, зокрема — 4 дітей

«Укрзалізниця» виплатить компенсації та візьме на себе витрати на лікування постраждалих внаслідок зіткнення двох потягів на Хмельниччині, в результаті чого постраждали 6 пасажирів, зокрема — 4 дітей.

Про це повідомляє прес-служба відомства з посиланням на голову наглядової ради «Укрзалізниці» Євгена Кравцова, який перебуває на місці аварії.

Комісія «Укрзалізниці» розглядає дві можливі причини аварії.

«Наразі розглядаються дві версії. Перша – грубе порушення машиністом вантажного поїзда правил здійснення маневрових робіт, а саме, проїзд на заборонений сигнал. Друга – хибні дії чергового по станції, яка надала невірні інструкції машиністу локомотива», — зазначив Євген Кравцов.

Нагадаємо, що вранці 27 травня у Кам’янці-Подільському на залізничній станції Нігин «Південно-Західної залізниці» зіткнулися два поїзди. Внаслідок зіткнення перекинувся локомотив і 2 вантажних вагони зі щебенем, зійшли з рейок локомотив та пасажирський вагон.

В пасажирському поїзді перебувала 541 людина.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: