Життя

Аварія танкера біля Китаю: влада повідомила про загрозу вибуху, є загиблий

9 січня, 2018 14:07
Життя/Аварія танкера біля Китаю: влада повідомила про загрозу вибуху, є загиблий
Зберегти
Вигляд
Рятувальники знайшли тіло одного з 32 зниклих безвісти моряків після аварії на іранському нафтовому танкері поблизу берегів Китаю.

Рятувальники знайшли тіло одного з 32 зниклих безвісти моряків після аварії на іранському нафтовому танкері поблизу берегів Китаю.

Його загибель підтвердили іранські та китайські офіційні особи, передає Reuters.

Голова іранських портів та морської організації повідомив, що тіло було відправлено до Шанхаю для ідентифікації. Доля решти 31 моряків залишається невідомою.

Також існує ймовірність вибуху та затоплення танкера, який другу добу горить після зіткнення з вантажний судном, йдеться в повідомленні шанхайського управління з безпеки на морі, передає CGTN.

Танкер SANCHI горить уже другу добу Фото: EPA 

«Корпус танкера SANCHI і паливо, що витекло біля корабля повністю охоплені полум'ям. Рівень пожежної небезпеки вкрай високий», — йдеться у заяві.

Влада попереджає, що випаровування газу і можливість вибуху становлять велику небезпеку для рятувальників. Державне управління з безпеки на морі Китаю вже заборонило рух кораблів в радіусі 10 морських миль від місця події.

Наразі невідомо, яку кількість нафти втратив танкер. На пошук зниклих безвісти відправлено 4 рятувальних судна, а також 3 очисні.

Нагадаємо, неподалік східного узбережжя Китаю зіштовхнулися два судна. Танкер прямував з Ірану до Південної Кореї з вантажем 136 тисяч тон надлегкої нафти (майже 1 мільйон барелів).

Пов`язані новини